Серіали в роботах о продюсер Стіві Філліпс, Джуді Гарланд менеджер

By

В кінотеатрах зараз, «Джуді» перегляне останні місяці життя Джуді Гарланд. Культова актриса також служить натхненням для серіалу, який в даний момент розробляється Афіна картинки і американський анімаційний інвесторів. На цей раз, вона відіграє допоміжну роль. Проект заснований на «Джуді & Ліза & Роберта і Фредді & Давид & Сью і я,» мемуари написав колишній менеджер Гарланд, Стіві Філліпс. Термін зламав новини.

Описано як «божевільні»стилю історія, «Стіві» діаграми «зростання свого героя від секретаря до менеджера тур агент виробника в попередньо Метоо ера» джерело інформації. «Почавши роботу в якості секретаря, який працює на полях МСА Фредді і David Begelman, під яскравим світлом Лью Вассерман, [Філліпс] перейшов з парою для творчих однодумців, де вона стала тінню Джуді Гарланд.’ Філліпс продовжував керувати дочка Гарланд, Лайза Мінеллі, а також Роберт Редфорд, Пол Ньюман, Генрі Фонду, Джордж Рой Хілл, Боб Фосс, Кет Стівенс, Девід Боуї. Сью Mengers, хто працював зі Стіві в CMA, також будуть представлені».

«Стіві-це невичерпне джерело натхнення, який проклав шлях для жінки в індустрії розваг», — сказала Афіна картинки Одра Гордон, який написав сценарій. «Вона зухвала, стратегічні сили природи, які за її власними словами ‘навчився грати свої карти близько до грудей і ніколи не складати. Для мене велика честь бути в змозі розповісти свою історію, яка відображає багато інших історії жінок в бізнесі, в тому числі мого власного».

Філліпс більше не працює з Garland, коли «Чарівник країни Оз» зірки помер в 1969 році. Коли його запитали, чому гірлянда залишається хорошого, сказала вона, “я думаю, тому що вона була на екрані живе втілення багато наші мрії. Для мечтательниц, як і я, вона була втіленням всіх хороших речей. Я не хочу, щоб мої мрії руйнуватися. Хто робить?»

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like